biuro@gabinetsensi.com
691 104 404501 317 650

Przed pierwszą wizytą

Przygotowanie

Przed pierwszą wizytą

Większość pacjentów boi się pierwszej wizyty u specjalisty. Z doświadczenia wiemy, ze to duży stres, często przedłużający moment podjęcia terapii. Aby pomóc Państwu w podjęciu decyzji, zamieszczamy kilka ważnych informacji.

Stopy i szeroko pojęte zdrowie, jest naszą pasją

Dla naszego zespołu nie ma zbyt trudnych przypadków i zbyt trudnych pytań. Każdy Pacjent i jego problemy są dla nas bardzo ważne.

Przy pierwszej wizycie przeprowadzamy wywiad

Prosimy o informacje na temat chorób ogólnoustrojowych, szczególnie przewlekłych, przyjmowanych leków, witamin itp., przebytych operacjach, uczuleniach. Za każdym razem, gdy pojawią się nowe fakty zdrowotne, poinformuj nas o tym podczas następnej wizyty.

Pamiętaj, ze możesz czuć się u nas bezpiecznie.

Pracujemy wg najwyższych standardów, łącząc pasje z doświadczeniem.

Podczas wywiadu, oglądamy twoje stopy, oceniamy wygląd paznokci, skóry oraz anatomię stopy

Ważna jest ocena „rzeczywista”, w związku z tym: nie obcinaj paznokci przed wizytą, nie usuwaj zrogowaceń, nie stosuj preparatów na odciski i nie mocz stóp przed przyjściem do nas. Pozwoli, to, na profesjonalną ocenę stanu twoich stóp.

Po przeprowadzonym wywiadzie i ocenie stóp

Uzyskasz informację na temat zaplanowanych zabiegów, terapii, rodzaju zalecanych preparatów oraz, jeżeli jest to konieczne, skierowanie do specjalistów.
logo wojewódzkie centrum zdrowej stopy

Profesjonalne narzędzia, sprzęt i kosmetyki pozwalają na wyznaczenie odpowiedniego standardu usług w naszym gabinecie kosmetologicznym. Pracujemy na takich markach jak: Allpresan, Podopharm, Hartmann, Genoscope, Ruck, Ecolab.

Dojazd

Adres
ul. Wojskowa 15/2 Poznań

Czynne
Pon-Piątek: 10:00-18:00
(w razie potrzeby możliwe godziny późniejsze)

Kontakt

E-mail: biuro@gabinetsensi.com

GABINET PODOLOGICZNY
691 104 404

GABNET KOSMETYCZNY
501 317 650

Copyright © Gabinet Sensi przy współpracy Rise360.pl